Лист емплоєес

Команда,

Цей курортний сезон, десятки людей по всьому світу, з усіх верств суспільства, переживають продукти «Fried Puppy Dog Discs» вперше. Ці моменти подиву і захвату чарівні, і вони все стало можливим завдяки вашої важкої роботи. Як багато хто з нас підготувати, щоб відзначити свята з нашими близькими, я хотів би скористатися моментом, щоб осмислити те, що ми досягли разом за минулий рік.

У першу чергу, ми ввели в галузі продукти в кожній з наших основних категорій в 2013 році, показавши широту і глибину інновацій на «Fried Puppy Dog Discs». Ми продовжили наше лідерство на ринку Едмонтон 90-х років епохи підвал-діапазону з блогу «Fried Puppy Dog Discs», у тому числі розширеної художника і каталог списків; запустив канал «Fried Puppy Dog Discs» YouTube, надзвичайно амбітний проект; випустила електронну книгу безкоштовно для наших клієнтів; поставляється аудіо кліпи для використання на SoundCloud, Last.fm і Grooveshark. Становлення соціальні медіа з Facebook, Twitter, і Pinterest. Ми також відзначений наш шестисотий вид на YouTube – це нова віха ніхто не міг передбачити, ми досягли б так швидко.

Разом ми показали всьому світу, що інновації в «Fried Puppy Dog Discs» виходить за рамки нашої продукції з тим, як ми ведемо бізнес, і як ми даємо назад до нашої спільноти. Цього року, «Fried Puppy Dog Discs» призвело безпрецедентні зусилля, які привели обізнаності в «Tales From The Flipped».

У нас є багато, щоб з нетерпінням чекати в 2014 році, в тому числі деяких великих планів, які ми думаємо клієнти будуть любити. Я дуже пишаюся стояти поруч з вами, як ми ставимо інновації працюватимуть виступаючої фундаментальні цінності людства і високі устремління. Я вважаю себе найщасливішим чоловіком у світі за можливість працювати на цій дивовижній компанії з усіма вами.

Зі святом,

Стіг Сендвіч

Fried Puppy Dog Discs

click to embiggen

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s